Система "Play to earn"

F1GhTeR

Крипто-хробак
Дописи
31
Повага
1
Фантиків
124
Останнім часом ігри з системою "Play to earn" стали дуже популярними у світі криптовалют і блокчейна. Ці ігри дозволяють користувачам заробляти криптовалюту за свої ігрові досягнення і внесок в екосистему гри. У цій статті ми розглянемо, що таке "Play to earn" ігри, як вони працюють і які ігри існують нині.


Що таке "Play to earn" ігри?​

"Play to earn" ігри - це онлайн-ігри, які використовують блокчейн-технології та криптовалюти для винагороди користувачів за їхню участь в ігровому процесі. Замість того, щоб платити за доступ до гри або купувати внутрішньоігрову валюту за реальні гроші, користувачі можуть заробляти криптовалюту, виконуючи певні завдання всередині гри або просто граючи в неї.


Як працюють "Play to earn" ігри?​

"Play to earn" ігри працюють на основі блокчейн-технологій і смарт-контрактів. Коли користувач виконує завдання або досягає нового рівня в грі, смарт-контракт автоматично виплачує певну кількість криптовалюти на гаманець користувача. Це дає змогу користувачам заробляти криптовалюту в режимі реального часу, без необхідності чекати на виведення коштів з гри.


Які ігри існують нині?​

Існує безліч "Play to earn" ігор на ринку, кожна з яких пропонує унікальну ігрову механіку і можливості заробітку криптовалюти. Нижче ми розглянемо деякі з найбільш популярних ігор у цій категорії:


Axie Infinity
Axie Infinity - це децентралізована гра, у якій користувачі можуть заробляти криптовалюту SLP (Smooth Love Potion) за битви з іншими гравцями і за виконання завдань у грі. Гравці керують армією Axies - милих істот, кожна з яких має унікальні здібності та характеристики.

Splinterlands​

Splinterlands - це колекційна карткова гра, у якій користувачі можуть заробляти криптовалюту DEC (Dark Energy Crystals) за перемоги в битвах з іншими гравцями та за виконання завдань у грі. Гравці використовують свої колоди карт для битв з іншими гравцями, використовуючи унікальні стратегії і тактики для досягнення перемоги.


The Sandbox​

The Sandbox - це багатокористувацька гра-симулятор, у якій користувачі можуть створювати, дизайнувати і продавати свої ігрові об'єкти на блокчейні. Користувачі можуть заробляти криптовалюту SAND за створення і продаж своїх ігрових об'єктів, а також за купівлю і продаж земельних ділянок всередині гри.


Alien Worlds​

Alien Worlds - це космічна гра-симулятор, у якій користувачі можуть добувати криптовалюту TLM (Trilium) на вигаданих планетах. Гравці можуть стати частиною екосистеми гри, створюючи свої власні майнери та видобуваючи криптовалюту TLM за виконання завдань і участь в ігрових битвах.


Guild of Guardians​

Guild of Guardians - це нова гра в жанрі RPG, яка перебуває на стадії розробки. Гравці можуть заробляти криптовалюту за виконання завдань всередині гри і за продаж рідкісних ігрових предметів на блокчейні.


"Play to earn" ігри - це нова ера у світі онлайн-ігор, які дають змогу користувачам заробляти криптовалюту за свої ігрові досягнення. Завдяки використанню блокчейн-технологій і смарт-контрактів, користувачі можуть заробляти криптовалюту в режимі реального часу, без необхідності чекати на виведення коштів з гри. Існує безліч "Play to earn" ігор на ринку, кожна з яких пропонує унікальну ігрову механіку і можливості заробітку криптовалюти. Сьогодні вже є безліч людей, які заробляють криптовалюту, граючи в ці ігри, і ця тенденція буде тільки зростати найближчим часом.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі